Ogłoszenie

www.spaceinvasion.info


#1 01-09-2011 17:59:39

raps

Żółtodziób

Zarejestrowany: 01-08-2011
Posty: 14
Punktów :   

Usunięte RW

Ogólnie mam to gdzieś, ale wyłapałem bana od modka, mniejsza którego za obrażane gracza silver. Temat z RW został usunięty przez owego modka z powodu "łamania regulaminu" niby dlatego że bug, gościu teraz mi wklej punkt gdzie nie mogę wklejać tego RW, nie ma takiegu punktu w regulaminie. Jakoś na głównym forum SI nikomu nie przeszkadza to RW a wypowiadali się w nim nie tacy mali, czepiający się wszystkiego ludzie jak Ty.
Nie chcę przenosić niesmaku z SI na astro, więc oddziel te dwie sprawy grubą kreską. Co do "obrazy" ciekawy jestem czy silver wyłapał też bana, ale kolesiostwo to kolesiostwo. Na nowej SI nie liczcie na wypowiedzi wielu osób na polskim forum (mam nadzieje że owego nie będzie), nie żyjcie tylko tym forum i SI, poważnie nie warto i więcej dystansu do siebie i tego co ludzie piszą, zostań bohaterem w swoim domu a nie czepiaj się wszystkiego co w "Twojej" ocenie jest ZŁE. Rw proszę nie wstawiać i odpadł wam kolejny gracz który swoich RW nie będzie przez klimat i modków wklejał na forum, a dużo już tych osób ojj dużo, przemyślcie swoje ostre podejście, bo jest za ostre i to wy tracicie nie my.

Offline

 

#2 02-09-2011 09:06:01

 Sim-One

Fanfaron

Skąd: OUT
Zarejestrowany: 02-08-2011
Posty: 76
Punktów :   

Re: Usunięte RW

rapsiu, forum ma swoje wymogi, cokolwiek byś nie chciał.... przede wszystkim qultóry ciut tu trzeba pilnować. Wiesz, pracuje na budowach kupę lat, i często czytając teksty niektórych uszy mi mimo wszysto więdną.... Wyzywanie się zawsze bedzie karane. Zasady na oficjalnym forum też tego zabraniały, a RW niezgodne z regulaminem usuwane. Sprawia Ci przyjemność wzajemne obrzucanie się błotem, nic prostrzego jak odpalić swoje własne forum z zasadami jakie sam sobie określisz. Ja czytać tego nie muszę, ani inni użytkownicy godzacy się na zasady panujące na tym forum.


http://img156.imageshack.us/img156/1548/sygnakopia.jpg

Offline

 

#3 02-09-2011 09:45:39

Pastor

Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany: 01-08-2011
Posty: 58
Punktów :   

Re: Usunięte RW

Raps....Ja bana dałem i to z premedytacją...I już tłumacze dlaczego.

1. Szczena mi opadła że TY (mój kolega z SI) któremu do końca wierzyłem i ufałem w tej grze że jest wzorowym przykładem gracza bez kantów...Wstawia z uśmiechem RW na którym chwalicie się BUGIEM!!!!

2. Mam gdzieś że chwalisz się Bugiem na koniec gry...Sam fakt użycia zmienił wasz sojusz w BANDĘ POLSKICH KANCIARZY!!!Gdzie robicie renomę POLAKOM!!!Zwłaszcza że SI dalej będzie istnieć.A ludzie którzy tu zawitają i przeczytają Twoje RW zastanowią się czy faktycznie jest sens grać z takimi jak TY!!!

3. Jeszcze raz obrazisz mnie jakimś kolesiostwem to już więcej na te forum nie zawitasz...Nie znam Silvera...To Wy się ścigaliście po Globalu...Ciebie mogłem nazwać kolegą...Jego zaś NIE!

4. Niezależne forum nie znaczy że tu można wszystko po swojemu...

5. Pisząc z płaczem o Twoje skasowane RW pokazujesz nie tylko że jesteś specjalistą w Bugach ale także cyferkowcem którego mi żal...

AMEN

PS - Jeśli chodzi o to że stracimy "kolejnego" z forum to akurat mnie to cieszy...Nie potzrebujemy OSZUSTÓW a tym bardziej takich co myślą że TO WSZYSTKO JEST FER!!!

Sayonara!!!


http://img718.imageshack.us/img718/4416/pastoreq.jpg

"Mess with the best, die like the rest"

Offline

 

#4 02-09-2011 16:39:41

.silver.

Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany: 04-08-2011
Posty: 53
Punktów :   

Re: Usunięte RW

Na krzyż z .............. !!!

edit by Pastor : a Ty już swoje powiedziałeś...więc +1 na otrząśnięcie.

Zamykam

AMEN


http://images35.fotosik.pl/577/6c61c93780265d18.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Gdynia makijaż permanentny