Ogłoszenie

www.spaceinvasion.info


#1 27-10-2011 07:53:21

 curusant

Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany: 28-08-2011
Posty: 64
Punktów :   

i jak zwykle mają nas w du..

Uni Retro:

-Z uwagi na sytuację na polskim uniwersum (punkty po ufolu), uniwersum to zostało WYKLUCZONE z przenosin na nowe uni RETRO.
- Rejestracja na nowym uniwersum Retro byc może będzie możliwa przed jego startem...więcej informacji w przeciągu kilku dni zostanie napisanych.
-Przenosiny na zasadzie kolejek podczas rejestracji (kolejnośc lokowania planet graczy)

kulka pytań:


    1  tylko komu to zawdzięczamy ??

    2  naszej Władzom w grze czy może komuś  innemu ??

    3 czy ktoś coś może coś  z tym zrobić i się wstawić w nowym zarządzie gry ??

    4  czy jak zwykle my się  nie liczymy i może będziemy grać od zera ??


I jestem ciekawy  czy ktoś na to odpowie z za rządu gry  na un pl ??

Offline

 

#2 27-10-2011 11:05:40

 Mariusz025

Administrator

Zarejestrowany: 01-08-2011
Posty: 226

Re: i jak zwykle mają nas w du..

curusant napisał:

Uni Retro:

-Z uwagi na sytuację na polskim uniwersum (punkty po ufolu), uniwersum to zostało WYKLUCZONE z przenosin na nowe uni RETRO.
- Rejestracja na nowym uniwersum Retro byc może będzie możliwa przed jego startem...więcej informacji w przeciągu kilku dni zostanie napisanych.
-Przenosiny na zasadzie kolejek podczas rejestracji (kolejnośc lokowania planet graczy)

kulka pytań:


    1  tylko komu to zawdzięczamy ??

    2  naszej Władzom w grze czy może komuś  innemu ??

    3 czy ktoś coś może coś  z tym zrobić i się wstawić w nowym zarządzie gry ??

    4  czy jak zwykle my się  nie liczymy i może będziemy grać od zera ??


I jestem ciekawy  czy ktoś na to odpowie z za rządu gry  na un pl ??

1. Tu niema jednego winnego - podobny problem mają wszyscy gracze. Kolejność zdarzeń była następująca:

a) Decyzja BP o końcu gry wraz z 30 sierpnia
b) Udanemu przejęciu gry i jej kontynuacji przez nowego właściciela - i ogłoszeniu o nowych uniwersach od zera
- W tym miejscu pełno osób floty porozbijało, powstał ufol dopiero-
c) W późniejszym czasie nowy właściciel dowiedział się że będzie miał możliwość przeniesienia obecnych kont.


2. Z tego co wiem to jest decyzja nowego właściciela. Floty w tych naszych kontach GO mogliby zredukować ewentualnie ale - budynków się nie da.

3. W najbliższym czasie. Był przygotowany tekst o restarcie w sobotę, wraz z puszczeniem informacji przez forum że gra rusza ... ale po tej informacji trzeba go teraz przerobić.

4. Uniwersum PL jak i innych narodowych nie będzie i tak (wyjątek: niemieckie). Zaczynamy wszyscy od zera wraz z wszystkimi nacjami na globalnym uniwersum.
To przenoszone Uni Retro pomijając ufola jaki był - i tak nie będzie miarodajne. Na Niemieckim uni gracze grają od 2007 roku - nasze od półtora roku jest. Przypuszczam że grać tam będą głównie osoby z wielkimi topowymi kontami bardziej z sentymentu.


NIKT z ekipy nie poprosi Cię o LOGIN i HASŁO do twojego konta w grze.
Nie daj się oszukać .

Offline

 

#3 27-10-2011 12:08:08

 curusant

Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany: 28-08-2011
Posty: 64
Punktów :   

Re: i jak zwykle mają nas w du..

czyli jednym słowem jak zwykle nic tylko poszukać sobie innej gry bo jak tak dalej pójdzie i co 1-2  lat od zera grać -niema sensu bo jakiemuś dupkowi się pomylą jakieś przyciski i hu.. znowu od zera  ((

powinni zrobić ankietę w tym temacie i wtedy może bu się im opłąciło to ,bo jak na razie nie widzę sensu żeby pakować komuś kase jak takie rzeczy robi  ( restart i od zera ) , i nie wierzę ze ludzie będą grali ze sentymentu w SI

i dąłtego jaki jest sens gry na retro jak tam niemcy co są topami a my od zera ???
daj cie mi link lub poczte do tego nowego właścicie  to mu co nieco wyjaśnie jak to się ma do jego pomysłów i jak to widzą Polacy )

Ostatnio edytowany przez curusant (27-10-2011 12:11:41)

Offline

 

#4 27-10-2011 14:27:28

 -pio-

Młody forumowicz

Skąd: Cieszyn
Zarejestrowany: 06-08-2011
Posty: 70
Punktów :   

Re: i jak zwykle mają nas w du..

Mi sie wydaje ze od zera spoko zabawa bedzie a retro jak mariusz napisal bedzie tylko dla topowcow i tam nuda bedzie i oni i tak zaczna jednoczesnie od zera grac
Jesli sie zastanowic jaka ilosc uni skasowana bedzie to na globie naprawde swietna zabawa moze byc !!!! z niezla juz dawno nie spotykana iliscia graczy

Mamy jak pamietam 20 uni gdyby na globie 50% graczy zaczela grac to juz da niezle zapelnione gale nawet 30% juz za czerwieni je , ladnie ilu nas na pl gralo tak aktywnie w wakacje smiem twierdzic ze nie wielu ponad 100 ludzi

To co sie stalo dla mnie jest najlepsze co moglo sie stac zerowanie nowy wlasciciel inaczej calkiem by si zniklo za jakis czas.

Biorac pod uwage ilosc graczy co miejmy nadzieje bedzie tam grala mysle ze 1kk punktow bedzie sie mialo
nie po roku ale po 6 miesiacach i z nudy nie beda ludzie z si rezygnowac ja sie napalilem na nowe Si


http://img651.imageshack.us/img651/3942/piog.jpg

Offline

 

#5 27-10-2011 14:57:23

 Mariusz025

Administrator

Zarejestrowany: 01-08-2011
Posty: 226

Re: i jak zwykle mają nas w du..

curusant napisał:

czyli jednym słowem jak zwykle nic tylko poszukać sobie innej gry bo jak tak dalej pójdzie i co 1-2  lat od zera grać -niema sensu bo jakiemuś dupkowi się pomylą jakieś przyciski i hu.. znowu od zera  ((

powinni zrobić ankietę w tym temacie i wtedy może bu się im opłąciło to ,bo jak na razie nie widzę sensu żeby pakować komuś kase jak takie rzeczy robi  ( restart i od zera ) , i nie wierzę ze ludzie będą grali ze sentymentu w SI

i dąłtego jaki jest sens gry na retro jak tam niemcy co są topami a my od zera ???
daj cie mi link lub poczte do tego nowego właścicie  to mu co nieco wyjaśnie jak to się ma do jego pomysłów i jak to widzą Polacy )

To nie tak... gracze mają do wyboru 3 uni do gry jak gra ruszy.

1) Uniwersum Globalne - od zera wszyscy gramy tam, --> TU IDZIEMY.
2) Uniwersum Niemieckie - od zera gra, grupa docelowa: niemcy
3) Uniwersum Retro - uniwersum z kontami przeniesionymi z obecnych (Z tego nasze uni PL wykluczyli)

To uni retro właśnie powstalo w wyniku ankiety w grze - duża część z graczy chciała zachować obecne konta, stąd ten pomysł na nie. Sensu gry na Retro jeśli nie ma się dużego konta - NIEMA.
Za to sens na nowym uni gdzie wszyscy od zera zaczynają jak NAJBARDZIEJ JEST

Nowy właściciel odchodzi od starych założen robienia uniwersum dla danych narodów, idzie w kierunku globalnych uni, na których będzie jeden regulamin, które też nie będą zostawiane samopas. Wątpliwe po obecnych zapowiadanych zmianach, przenosinach by skasowali te jakie mają powstać.


NIKT z ekipy nie poprosi Cię o LOGIN i HASŁO do twojego konta w grze.
Nie daj się oszukać .

Offline

 

#6 27-10-2011 21:31:02

 curusant

Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany: 28-08-2011
Posty: 64
Punktów :   

Re: i jak zwykle mają nas w du..

Mariusz z całym szacunkiem do Cienie ale ty bronisz tych dupków --czytaj nowych właścicieli gry --???

na niemcu i na francuzie mam potężne konta i co z tego ja wybiorę a inni ?? co maja grać na nowo ??
na speedzie była od początku że to testowe i nagrody będą i dupa nic ( ps : moje pierwsze rw top spida i pierwsza rozbita w top 1 ) i co z tego ??
walisz farmazony i tyle ?? jaka ankieta była ?? u nas kurw,,, gdzie ??



P.S. Edit GABRYSIA żona Tomka Curusia wkur... jest na maksa. Tyle nocy,dni zawalonych na grze zamiast się do mnie przytulić !!!!  I ma grać od nowa ??? Już to widzę i mu nie pozwolę. Wolę,żeby zajął się synem nienarodzonym niż tą głupią grą (niecałe 2 tygodnie). I będzie miał święty spokój !!!!
P.S.2   Na niemcu jest jednym z graczy topowych i nie przyznaje się do tego,bo mu wstyd za wałki na polskim uni. Panowie wstyd !!!!!

Ostatnio edytowany przez curusant (27-10-2011 21:40:50)

Offline

 

#7 27-10-2011 22:11:40

 Mariusz025

Administrator

Zarejestrowany: 01-08-2011
Posty: 226

Re: i jak zwykle mają nas w du..

curusant napisał:

Mariusz z całym szacunkiem do Cienie ale ty bronisz tych dupków --czytaj nowych właścicieli gry --???

Zauważ że gdyby nie nowy właściciel gry - w tym momencie byśmy co najwyżej siedzieli i wspominali tu stare rw gdyż gra miła być wyłączona 31 września.

Zauważ także że BP przez cały ostatni okres gry w jakim graliśmy KOMPLETNIE NIC Z GRĄ NIE ROBIŁO.  Olewka całkowita jak wielu by napisało ... teraz są osoby co się nią zajmować będą. Przypuszczam że gorzej być nie może jak za BP teraz.


na niemcu i na francuzie mam potężne konta i co z tego ja wybiorę a inni ?? co maja grać na nowo ??
na speedzie była od początku że to testowe i nagrody będą i dupa nic ( ps : moje pierwsze rw top spida i pierwsza rozbita w top 1 ) i co z tego ? ?

Doświadczenie rzecz bezcenna

Więc jedno z tych kont będziesz mógł przenieść na RETRO - jeśli takie jest przywiązanie.

Zauważ także że wraz z tą decyzją o końcu SI czy pierwszej informacji że wystartujemy od zera nikt nie pisał nigdzie takich postów że bardzo mu to nie odpowiada.
Druga rzecz - osoby od nas co by na to Retro poszły. Jesteśmy najmłodszym uni z uwagi na restart - jaką szanse miały by te nasze konta w porównaniu z tymi budowanymi od 2007 roku na innych uniwersach ? My najmniej tracimy i tak. 
Nie wiem jak u innych jest ale przed ogłoszeniem tej decyzji na 20 osób jakie pytałem - dwie deklarowało że przenosić się na Retro będą, ale jednocześnie grać od zera. Reszta startować myśli od zera ...

Co do speeda  BP tak pisało... potem napisało że zamykają i na tyle z ich obietnic.


walisz farmazony i tyle ?? jaka ankieta była ?? u nas kurw,,, gdzie ??

Taka sama jak ankiety włączające podwójne wydobycie na święta. Była przez tydzień na Globalu, na Angielskich Serwerach i Niemieckich.


NIKT z ekipy nie poprosi Cię o LOGIN i HASŁO do twojego konta w grze.
Nie daj się oszukać .

Offline

 

#8 28-10-2011 14:25:42

 -pio-

Młody forumowicz

Skąd: Cieszyn
Zarejestrowany: 06-08-2011
Posty: 70
Punktów :   

Re: i jak zwykle mają nas w du..

Jak ktos wydal teraz kase na gre  to nie mysle ze bedzie na tyle glupi zeby jak BP nic z nia nie robic.

Pewnie nowy wlasciciel liczy co najmniej ze wyjdzie na zero z dobroci serca nie ratuje Si ale dla kasy i bedzie robic wszystko zeby grali ludzie ja przynajmniej takie mam zdanie . 

W chwili zakupu tez pewnie zdawal sobie sprawe ze gra kasy wiele nie daje i ze trzeba sporo wysilku zeby to sie zmienilo ze BP dalu dupy i zaniedbala ten tytuł . 

Moge sie mylic ale to ze BP juz nie jest wlascicielem jest tylko na plus tej gry a sensy 20 uni na obecna chwile sensu nie mialo gralem na pl globie en1 i en2 nie bylem topowcem jak curus ale wszedzie bylo biednie z graczami i wole 3 uni i granie od zera a zeby byly pelne gale


http://img651.imageshack.us/img651/3942/piog.jpg

Offline

 

#9 28-10-2011 20:27:29

..::sunwalker::..

Żółtodziób

Zarejestrowany: 05-08-2011
Posty: 24
Punktów :   

Re: i jak zwykle mają nas w du..

curusant napisał:

Mariusz z całym szacunkiem do Cienie ale ty bronisz tych dupków --czytaj nowych właścicieli gry --???

na niemcu i na francuzie mam potężne konta i co z tego ja wybiorę a inni ?? co maja grać na nowo ??
na speedzie była od początku że to testowe i nagrody będą i dupa nic ( ps : moje pierwsze rw top spida i pierwsza rozbita w top 1 ) i co z tego ??
walisz farmazony i tyle ?? jaka ankieta była ?? u nas kurw,,, gdzie ??



P.S. Edit GABRYSIA żona Tomka Curusia wkur... jest na maksa. Tyle nocy,dni zawalonych na grze zamiast się do mnie przytulić !!!!  I ma grać od nowa ??? Już to widzę i mu nie pozwolę. Wolę,żeby zajął się synem nienarodzonym niż tą głupią grą (niecałe 2 tygodnie). I będzie miał święty spokój !!!!
P.S.2   Na niemcu jest jednym z graczy topowych i nie przyznaje się do tego,bo mu wstyd za wałki na polskim uni. Panowie wstyd !!!!!

Curus luzik...bedzie dobrze Gabi, przytul sie do Curusia teraz bo jak Si ruszy to nie wiem.... Nie powstrzymasz go...bedzie chcial byc w top;)


http://img140.imageshack.us/img140/3319/syg6.jpg

Offline

 

#10 28-10-2011 23:06:12

 curusant

Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany: 28-08-2011
Posty: 64
Punktów :   

Re: i jak zwykle mają nas w du..

-Pio- Piotrek wiesz jak to będzie wyglądać na retro ?? to może z tego co wiem jak by to wyglądało flo rzędu kilka kkkk leci na jednego kola co ma kkk i tu jest sens  bo można kombinować:)
przy moim koncie na niemcu ( top 20  --moze ??)  ) [  i tak jest teraz na każdym uni że są strefy ataku i każdemu jest cieszko tu się zmienia tylko ilości we flo pkt i nic więcej . Wiadomo że jak wejdzie opcjia płtna  to szybko się mozna rozwinąc  ale my jesteśmy przyzwyczajeni do gry za fri a nie do kasy wydawania  [ a była już kiedyś taka gadka --i się nic  nie zdażyło a szkoda ]
ja obecnie śmigam w inna grę i bez kredytów ciągnę ( no 12 zł na miecha wydaję  ale po to żeby miec o 10% wiecej wydobycia jedne go ze surowców tylko    ) i mam świety spokuj bo już mam silne konto i atakuję ( farmię ) jeden ze soj ( 60 ludków a ja obracam ich 12 jedengo dzionka po 3-4 razy na dobę a tak gdzie jest opór wysyłam swoje nove ( najsilniejszy korpus mechów-robotów )   włacznie z bronią buzaca budynki ) i mimo ż ewiem ż ebdzie restart to i tak będe grał w nią bo jest o wiele bardziej skomplikowana niż SI )_
PS: JAK COŚ ZNAJDZIECIE MNIE TAM po niku
POZD  Ps: sun to się zobaczy jak na razie z przytulania nici bo jeszcze z 2 tygodnie i się rozsypie  moja Gabi )

Ostatnio edytowany przez curusant (28-10-2011 23:07:06)

Offline

 

#11 29-10-2011 10:18:39

 -pio-

Młody forumowicz

Skąd: Cieszyn
Zarejestrowany: 06-08-2011
Posty: 70
Punktów :   

Re: i jak zwykle mają nas w du..

Curus czy beda floty wielki czy male lataly   dla mnie znaczenia to nie ma , dla mnie liczy sie ilosc graczy moze sie myle i retro bedzie super cale na czerwono moze nie, czas pokarze ja jednak stawiam na nowe uni

Rozwalilem swoje konto w sierpniu jak mialo byc kasowane si i flote i planety na ufola nie latalem wiec ja tak naprawde wyjscia nie mam
Nawet gdybym konta nie rozwalil z 1,5k punktow za wiele z ludzmi co graja od 2007 nie powalcze i z mojego punktu widzenia GLOBAL jedynie zostanie

Narazie nie ma nic tylko stare ci moze sie wrescie doczekamy i ruszy i Retro i Global wtedy sie zobaczy co bedzie i jak bedzie i pogadamy

Ostatnio edytowany przez -pio- (29-10-2011 10:19:48)


http://img651.imageshack.us/img651/3942/piog.jpg

Offline

 

#12 31-10-2011 10:58:04

 curusant

Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany: 28-08-2011
Posty: 64
Punktów :   

Re: i jak zwykle mają nas w du..

HAHAHHA A JA WŁŚNIE SIĘ DOWIEDZIŁĘM ŻE NIE KÓRE KONTA BĘDA PRZNEISIONE ) NA RETTRO I NIE TYLKO Z PL )

Offline

 

#13 31-10-2011 12:00:30

szadoky

Żółtodziób

Zarejestrowany: 07-08-2011
Posty: 19
Punktów :   

Re: i jak zwykle mają nas w du..

curusant napisał:

HAHAHHA A JA WŁŚNIE SIĘ DOWIEDZIŁĘM ŻE NIE KÓRE KONTA BĘDA PRZNEISIONE ) NA RETTRO I NIE TYLKO Z PL )

Oświeć nas o wielki , o co dokładnie chodzi .


...............................http://i1232.photobucket.com/albums/ff376/szadoky/dobre.gif.....................

Offline

 

#14 31-10-2011 12:55:24

 curusant

Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany: 28-08-2011
Posty: 64
Punktów :   

Re: i jak zwykle mają nas w du..

a postawisz wlaszkę ??

bo ja pić  musze bo nie wielbłąd jestem )))

Offline

 

#15 31-10-2011 13:02:29

szadoky

Żółtodziób

Zarejestrowany: 07-08-2011
Posty: 19
Punktów :   

Re: i jak zwykle mają nas w du..

A poza tym w domu wszyscy zdrowi


...............................http://i1232.photobucket.com/albums/ff376/szadoky/dobre.gif.....................

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs wrocław